23.04 na terenie przedszkola odbyły się zajęcia plastyczne na świeżym powietrzu o tematyce wiosennej. Zadaniem dzieci było stworzenie kwiatów z dostępnych materiałów plastycznych. Dodatkowo wszyscy rozwijali umiejętności współpracy w grupie.
Dzieci bardzo ochoczo wzięły udział w zajeciach. Powstały przeróżne prace, które stworzyły mini wystawę dzieł sztuki.