W dniach 20-21.06.2026r Burmistrz Miasta i Gminy Przedecz, zaprosił wszystkich mieszkańców na Dni Przedcza. Na każdy z tych dni zaplanowane było mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. W sobotę 20 czerwca, po oficjalnym otwarciu Dni Przedcza przez Pana Jarosława Sobańskiego, gospodarza imprezy wystąpiły dzieci z naszego przedszkola, prezentując swoje zdolności wokalno taneczne. W dalszej części dnia korzystały z darmowych atrakcji tj. dmuchańce, fotobudka czy bańki mydlane. Zarówno sobota jak i niedziela obfitowały w atrakcje dla wszystkich mieszkańców. Dziękujemy :)