Czcionka:

A+A-

Kontrast:

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Szanowni Rodzice! Drogie Dzieci!

Zapraszam w środę 1 września o godz. 9.00 na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022.

W związku z reżimem sanitarnym obowiązującym w przedszkolu oraz ogłoszonymi wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia i Głownego Inspektora Sanitarnego dotyczącymi funkcjonowania szkół i placówek od września bardzo proszę, aby wszyscy dorośli mieli zasłonięte usta i nos maseczkami oraz zachowali dystans społeczny.

Na początek spotkamy się na placu przedszkolnym, a następnie dzieci z rodzicami udadzą się do swoich sal na rozmowę z wychowawcą. Bardzo proszę, aby rodzice przygotowali aktualne numery telefonów, adresy poczty elektronicznej oraz zadeklarowali posiłki, z których będą korzystały dzieci we wrześniu.

Podział na grupy: wszystkie dzieci 6-letnie - wychowawca p.Anna Borzenda, dzieci z grupy p.Anny Żebrowskiej pozostają w tej samej grupie + przyjęte 5-latki, pozostałe maluchy - wychowawca p. Malwina Ptak-Chęcińska. Lista będzie wywieszona na drzwiach wejściowych.

Bardzo proszę o zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa i procedurami pobytu dzieci w przedszkolu obowiązującymi w przedszkolu od 1 września (w załączniku).

Informuję, że przybory, tak jak w ubiegłych latach zakupią wychowawcy. Karty pracy będzie można zakupić u Rady Rodziców na terenie przedszkola.  Kwoty opłat za posiłki otrzymają Państwo do 6 września - przelewy proszę przesłać do 15 września. Jeżeli macie Państwo pytania, proszę dzwonić: 632738542.

dyrektor Wioletta Janicka

Data dodania: 2021-08-26 10:08:14
Data edycji: 2021-08-26 10:32:16
Ilość wyświetleń: 369
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej